Teen Love
Dobrodosli na forum Just For Fun! Cool

Kliknite na Register i pridruzute nam se u Svetu Zabave!
Wink
Teen Love
Dobrodosli na forum Just For Fun! Cool

Kliknite na Register i pridruzute nam se u Svetu Zabave!
Wink
Teen Love
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Pravila za Staff foruma

Ići dole 
AutorPoruka
Barbie
Princess Admin
Princess Admin
Barbie


Broj poruka : 136
Datum upisa : 14.08.2010
Godina : 28
Lokacija : U oblacima!

Pravila za Staff foruma Empty
PočaljiNaslov: Pravila za Staff foruma   Pravila za Staff foruma EmptyUto Avg 31, 2010 10:58 am

PRAVILA ZA STAFF FORUMA:

Ovih pravila se morate pridrzavati, jer vama nisu dozvoljene greske!

1. U komunikaciji s korisnicima foruma zabranjeno je koristiti vredjanje, pretnje banovanjem, ulazenje u svadje i prepirke. Korisniku se obracajte pristojno, kako javno, tako i na PM.

2. Saff foruma je duzan da redovno nadgleda novootvorene teme i da vide da li je u skladu sa pravilima foruma - Ako nije, duzni su da edituju post i da ukazu clanu na gresku, da se to ne bi ponovilo!

3. Kada dolazite na forum duzni ste da prvo pregledate pdf. za koje ste moderatori, a zatim dolazite na Chat!

4. Ukoliko se ne slazete sa nekim clanom ili Moderatorom, obratite se meni na PM!

5. Sve topike koje brisete, saljite u korpu gde cu ih ja dalje obrisati!

6. Kada editujete postove clanova obavezno se ispod potpisite 'Edited by __' i stavite razlog editovanja!

7. Ne smeju javno da se suprotstavljaju Adminu (meni), ako se ne slazete sa mnom obratite mi se preko MP!

8. Nikada ne smeju da rade bilo sta na svoju ruku, ako nesto ne znate obratite se meni!

Nazad na vrh Ići dole
https://teen-love.forumsr.com
 
Pravila za Staff foruma
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Look foruma
» Pravila za clanove!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Teen Love :: Welcome! :: Pravila i obavestenja!-
Skoči na: